piątek, 24 kwietnia 2015

Spotkajmy się w MATRASIE-Zapraszam!

26 kwietnia o godz. 16.00 w Galerii Twierdza przy ulicy Przemysłowej 10 w Zamościu odbędzie się spotkanie autorskie zorganizowane dla mnie przez sieć księgarni Matras.

 Spotkam się z czytelnikami w niedzielne popołudnie. Nie obędzie się oczywiście bez akcentów artystycznych. Jak przystało na zawodowego muzyka obiecuję publiczności liczne niespodzianki. Będą prezentacje muzyczne, aktorskie, a nawet taniec Zorby. 26 kwietnia będziemy mieli możliwość porozmawiać o moich  powieściach, ale również o moich podróżach, miłości do Grecji i pracy w zespole Marka Grechuty.

 Dodatkową atrakcją tego popołudnia  będzie konkurs dla uczestników imprezy, przy czym zdobycie książki z dedykacją nie będzie zbyt trudne. Wystarczy po zakończeniu spotkania wykonać wspólnie ze mną  udane selfie, czyli zdjęcie z ręki, a potem przesłać go do mnie pocztą internetową. Najbardziej udane zdjęcia wykonane telefonem opublikuję na swoim facebooku. Do 15 maja internauci kliknięciami polubień wybiorą w ich odczuciu najładniejsze spośród nich i tym samym wytypują zwycięzcę książki z autografem i dedykacją. Do wyboru będą: Tajemnice greckiej Madonny, Monachos, lub Wieczność bez ciebie.

 Mój adres e-mailowy  jest dostępny na jej stronie internetowej www.gałczyńska-szurek.pl. Ogłoszenie wyników ukaże się w internecie. Kontakt z uczestnikami zabawy drogą e-mailową. Powodzenia Kochani!

 Podczas tego spotkania oczywiście będzie można na stoisku Matras nabyć moje  książki i otrzymać na miejscu autograf.

 ZAPRASZAM!