piątek, 11 września 2015

Wieczność bez ciebie-wywiad dla radia KRZ

Jest kolejna książka i jest kolejny wywiad. Akcję powieści Wieczność bez ciebie, romantyczną historię burzliwej miłości hrabiego do pięknej prawniczki o pospolitym nazwisku  Guzik, umiejscowiłam w scenerii zamojskiej Starówki. Rozmawiamy zatem z  redaktorem Łukaszem Kotem o Zamościu. Perła polskiego renesansu to wdzięczny temat do rozmowy. Książka jest już na rynku od jakiegoś czasu, a że miasto  przyciąga jak magnes wielbicieli polskiej historii, fascynuje i nie pozwala o sobie zapomnieć, powieść, która nawiązuje do jego dziejów, zyskała sobie sympatyków.

Co zaskakuje, niektórym turystom służy ponoć za przewodnik. Miły fakt i trochę nawet onieśmiela, bo nie  jestem przecież historykiem. 

Właśnie o gromadzeniu materiałów i o pracy nad ostatecznym kształtem ostatniej powieści rozmawiamy na antenie radiowej KRZ.

Wywiad na temat książki Wieczności bez ciebie powstał kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz udało mi się go opublikować.


UWAGA! By odtworzyć wywiad, trzeba kliknąć dwukrotnie. Najpierw w strzałkę by uruchomić wtyczkę, a potem w strzałkę startera ikonki. (:(:(: Niestety tak się wgrało(:(:(: